Ważne informacje

 1. DANE FIRMY:
  TIWOLI Anna Jurków
  Osówiec, ul. Różana 3, 86-014 Sicienko

  tel.: 509 586 407
  e-mail: yurcov@yurcov.com

  NIP: PL5621674157
  Regon: 340784596
  Wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej w Urzędzie Miasta Żnin pod numerem: 5445

 2. PREFEROWANY SPOSÓB KOMUNIKACJI Z KONSUMENTEM:
  tel.: 509 586 407 / 517 460 715
  e-mail: yurcov@yurcov.com 

 3. ODSTĄPIENIE OD UMOWY:
  Informujemy, iż przysługuje Państwu prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od daty zawarcia umowy/dostarczenia produktu. Formularzem odstąpienia od umowy znajduję się pod poniższym linkiem. Konsument w związku z odstąpieniem od umowy zobowiązany jest do zwrócenia Sprzedającemu przedmiotu zamówienia w stanie niezmienionym. Zwrot przedmiotu zamówienia powinien nastąpić niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 (czternaście) dni. Koszt przesyłki ze zwracanym przedmiotem zamówienia ponosi Konsument. Sprzedający dokona zwrotu płatności nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy (jednak po otrzymaniu zwróconego towaru) przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument. Kupującemu nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

 4. REKLAMACJE:
  Sklep ponosi odpowiedzialność za wady towaru.
  Adres e-mail dotyczący zgłaszania reklamacji: yurcov@yurcov.com

  Procedura reklamacyjna
  Aby złożyć reklamację zakupionego towaru, prosimy wypełnić i przesłać razem z reklamowanym towarem formularz reklamacyjny.
  Koszt przesyłki ze zwracanym przedmiotem zamówienia ponosi Konsument. Sprzedający dokona zwrotu płatności nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy (jednak po otrzymaniu zwróconego towaru) przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument. Jeśli Konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego, Sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
  Jeśli wymiana odbywa się na prośbę Kupującego z powodu błędu przy wyborze odpowiedniego rozmiaru, prosimy o opłacenie ponownej wysyłki wg cennika wysyłek Sklepu. 

 5. SPOSOBY I KOSZTY DOSTAWY:
  Odbiór osobisty - 0,00 zł
  Przesyłka pocztowa - 12,00 zł
  Przesyłka kurierska - 18,00 zł

 6. SPOSOBY PŁATNOŚCI:
  Przelew tradycyjny
  PayPal

 7. CZAS I OGRANICZENIA REALIZACJI ZAMÓWIENIA:
  Klient zobowiązany jest do zapłaty za produkty zamówione w yurcov.com, w tym za koszty dostawy. Płatność musi nastąpić nie później niż w terminie 10 dni od dnia zawarcia umowy, z zastrzeżeniem, gdy płatność następuje przy odbiorze. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 7 dni roboczych liczonych od dnia zaksięgowania płatności (przedpłata) lub potwierdzenia złożenia zamówienia (pobranie). Możliwość odstępstwa od w/w terminu realizacji zamówienia przewiduje pkt 9 regulaminu. Wysyłki według Regulaminu realizowane są tylko na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Warunki dostawy poza granice kraju omawiane są indywidualnie z Kupującym.

 8. Nie występują podwyższone koszty kontaktu Konsumenta ze sklepem internetowym - opłata zgodna z taryfą operatora klienta.

 9. Kodeks dobrych praktyk sklepu internetowego - nie występuje w serwisie.

 10. Treść regulaminu sklepu internetowego www.yurcov.com, która obowiązuje od dnia 25.12.2014 r. – link

 11. Polityka prywatności sklepu internetowego.